RzrGames Hakkında

Biz kimiz?

Biz Kimiz?

RzrGames 2016'dan beri gelen tecrübeyle oluşturulan bir kuruluştur. Metin2 konusunda kendisini kanıtlamış ve sadece Metin2 üzerine hizmet veren sayılı firmalardandır. Kısacası RzrGames sizlere uzun ömürlü projelerinizde yardımcı olacaktır. Misyonumuz
RzrGames olarak misyonumuz daima yeni müşterilere ulaşıp onların kazancını ve kaliteli olmasını sağlamaktır.
Vizyonumuz
RzrGames olarak daima kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Biz geliştikçe müşterilerimizede daha kaliteli hizmet veriyoruz.
Tecrübelerimiz
Metin2 piyasasında yaklaşık 6 sene üzerinde server açma ve yönetme tecrübelerimiz ile oyuncuların ve sizlerin ne istediğini iyi biliyoruz.
RzrGames Neler Yapıyor?
Yeni girişimcilere daima kalitemiz ile doğru orantıda en uygun fiyatı sunarak herkesin Metin2 sahibi olmasını sağlıyoruz.

Bütçe Planlamaları

Metin2 piyasasıyla bağlantılı tüm işyerleri ile geçmişte yaptığımız işlerden dolayı bağlantımız bulunmaktadır. Ve sizlere en iyi tavsiyeleri veriyoruz.

Güvenlik

Türklokasyon şirketinin bizlere sunduğu en sağlam sanal sunucular ile güvenlikten ödün vermeden çalışıyoruz.

Kesintisiz Destek

Metin2 piyasasındaki yoğunluk ve 7/24 arz talep olayları dolayısıyla RzrGames ekibi olarak kesintisiz destek veriyoruz.

Marka Olmanıza Yardım Ediyoruz

Metin2 işinde bu işi gerçekten kaliteli yapmanızı sağlamamızın yanı sıra sizlere Marka olmanız için gerekli öncülükleri yapıyoruz.

Güvenli Kurulum

Tüm müşterilerimize kopyala yapıştır yapıp aynı dosyaları vermek yerine dosyalar üzerinde güvenli kodlamalar yapmaktayız.

Güçlü Referanslar

Her hafta bizimle iş ortaklığı yapan büyük serverler bulunmaktadır. Sizlerde bu serverlerden birisi olmak için bizimle iletişime geçin.